X
TDA Līgo

Līgo bērnu un jauniešu studija

Tālajā 2008. gadā tika dibināta jaunākā paaudze tautas deju ansamblim „Līgo”. Nebija viegli atrast vietu, ko saukt par mājām, kur mācīties pirmos dejas soļus un spodrināt tos, pēc ilgiem meklējumiem savā azotē mūs draudzīgi pieņēma Rīgas Angļu ģimnāzija. Kopš tā brīža mums tika dots nosaukums – Rīgas Angļu ģimnāzijas un Tautas deju ansambļa „Līgo” bērnu studija!
Tobrīd četrās vecumu grupās dejoja 84 dejotāji no divu gadu vecuma līdz 3. klasei. Kopš tā laika „Līgo” bērnu un jauniešu studija ir izaugusi līdz pat 335 dejotājiem vienpadsmit dažādu vecumu grupās – no divu gadu vecuma līdz pat vidusskolas vecuma bērniem.

Kolektīvā strādā

Andis Lagzdiņš
Andis Lagzdiņš
VPDK „Sen Līgo“ vadītājs un TDA „Līgo“ jauniešu studijas asistents

Dejot sācis 1997. gadā Saldus sākumskolā, vairākus gadus dejojis TDA „Kursa“. No 2009. gada līdz 2020. gadam Andis dejoja Tautas deju ansamblī „Līgo“.No 2014. līdz 2015. gadam darbojies kā TDA „Līgo“ repetitors. No 2016. gada TDA „Līgo“ jauniešu studijas pedagogs. No 2016. gada vada VPDK "Sen Līgo"....
Lasīt vairāk
Andis Lagzdiņš
VPDK „Sen Līgo“ vadītājs un TDA „Līgo“ jauniešu studijas asistents
Andis Lagzdiņš
Dejot sācis 1997. gadā Saldus sākumskolā, vairākus gadus dejojis TDA „Kursa“. No 2009. gada līdz 2020. gadam Andis dejoja Tautas deju ansamblī „Līgo“.

No 2014. līdz 2015. gadam darbojies kā TDA „Līgo“ repetitors. No 2016. gada TDA „Līgo“ jauniešu studijas pedagogs. No 2016. gada vada VPDK "Sen Līgo".
Agnese Ļebedina
Agnese Ļebedina
TDA „Līgo“ bērnu studijas vadītāja

Dejot sākusi 1999. gadā Friča Brīvzemnieka pamatskolas kolektīvā. No 2002.gada pievienojas bērnu TDA “Dzintariņš”. Turpinot mācības Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, paralēli ansamblim, dejo skolas kolektīvā “Vainags”. No 2009. gada dejo TDA “Līgo”, sākotnēji jauniešu studijā un 2011.gadā pamatsastāvā.2014. gadā uzsāka RAĢ un TDA “Līgo” bērnu un jauniešu studijas vadītājas asistentes darbu. Beigusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas...
Lasīt vairāk
Agnese Ļebedina
TDA „Līgo“ bērnu studijas vadītāja
Agnese Ļebedina
Dejot sākusi 1999. gadā Friča Brīvzemnieka pamatskolas kolektīvā. No 2002.gada pievienojas bērnu TDA “Dzintariņš”. Turpinot mācības Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, paralēli ansamblim, dejo skolas kolektīvā “Vainags”. No 2009. gada dejo TDA “Līgo”, sākotnēji jauniešu studijā un 2011.gadā pamatsastāvā.

2014. gadā uzsāka RAĢ un TDA “Līgo” bērnu un jauniešu studijas vadītājas asistentes darbu. Beigusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas dejas pedagoģijas katedru.

No 2021. gada darbojas kā RAĢ un TDA “Līgo” bērnu un jauniešu studijas vadītāja.
Krišjānis Bite
Krišjānis Bite
TDA „LĪGO“ bērnu studijas vadītājas asistents un VPDK "SEN LĪGO" repetitors

Dejot sācis 2004. gadā, Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolas deju kolektīvā. 2016. gadā absolvēja Rīgas Kultūru vidusskolu - humanitārā un sociālā virziena programmu. No 2018. gada dejo TDA „Līgo“ pamatsastāvā. No 2020. gada studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālās bakalaura studijas programmā "Horeogrāfija".No 2020. gada darbojas kā VPDK "Sen Līgo" repetitors. No 2021. gada uzsāka RAĢ un TDA “Līgo” bērnu studijas vadītāja asistenta darbu....
Lasīt vairāk
Krišjānis Bite
TDA „LĪGO“ bērnu studijas vadītājas asistents un VPDK "SEN LĪGO" repetitors
Krišjānis Bite
Dejot sācis 2004. gadā, Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolas deju kolektīvā. 2016. gadā absolvēja Rīgas Kultūru vidusskolu - humanitārā un sociālā virziena programmu. No 2018. gada dejo TDA „Līgo“ pamatsastāvā.

No 2020. gada studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālās bakalaura studijas programmā "Horeogrāfija".

No 2020. gada darbojas kā VPDK "Sen Līgo" repetitors. No 2021. gada uzsāka RAĢ un TDA “Līgo” bērnu studijas vadītāja asistenta darbu.
Lauma Eglīte
Lauma Eglīte
TDA “Līgo” jauniešu studijas koncertmeistare

No 2013.gada TDA “Līgo” dejotāja, sākotnēji bērnu un jauniešu studijā un kopš 2018.gada pamatsastāvā.No 2019.gada studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmā “Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs”, un jau studiju gados sākusi praktizēt iemaņas kā Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas pamatskolas kora un vokālo ansambļu vadītāja.No 2021.gada TDA “Līgo” jauniešu studijas koncertmeistare....
Lasīt vairāk
Lauma Eglīte
TDA “Līgo” jauniešu studijas koncertmeistare
Lauma Eglīte
No 2013.gada TDA “Līgo” dejotāja, sākotnēji bērnu un jauniešu studijā un kopš 2018.gada pamatsastāvā.

No 2019.gada studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesionālā bakalaura studiju programmā “Vispārējās izglītības mūzikas skolotājs”, un jau studiju gados sākusi praktizēt iemaņas kā Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas pamatskolas kora un vokālo ansambļu vadītāja.

No 2021.gada TDA “Līgo” jauniešu studijas koncertmeistare.
Vita Broka
TDA „Līgo“ bērnu studijas koncertmeistare

No 1987. gada strādā Talsos kā mūzikas skolotāja, blakus tam veicot koncertmeistares darbu vairākos deju kolektīvos kā arī pati piedaloties kā dejotāja. 2001. gadā beigusi Liepājas pedagoģijas akadēmiju ar mūzikas skolotāja diplomu.No 2008. gada deju kolektīva „Talsu kurši” koncertmeistare.No 2012. Gada TDA „Līgo“ bērnu studijas koncertmeistare....
Lasīt vairāk
Vita Broka
TDA „Līgo“ bērnu studijas koncertmeistare
No 1987. gada strādā Talsos kā mūzikas skolotāja, blakus tam veicot koncertmeistares darbu vairākos deju kolektīvos kā arī pati piedaloties kā dejotāja. 2001. gadā beigusi Liepājas pedagoģijas akadēmiju ar mūzikas skolotāja diplomu.

No 2008. gada deju kolektīva „Talsu kurši” koncertmeistare.

No 2012. Gada TDA „Līgo“ bērnu studijas koncertmeistare.